تبلیغات
سَرَشگ جوشقان قالی - مراسم انس باشهدا
سَرَشگ جوشقان قالی

مراسم انس باشهدا

شنبه 8 مرداد 1390

به نام یکتای بی همتا

با خبر شدیم که دیروز درگلزار شهدای جوشقان مراسمی تحت عنوان مجلس انس با شهدا برگزار شد.

ما نیزاز کلیه مسئولانی که در برگزاری این مراسم روحانی نقشی داشتند تشکر میکنیم.

اما مسئله ای که در حاشیه این مراسم اتفاق افتاد.

وقتی به شخصی مسئولیتی رامحول میکنند این شخص درقبال این مسئولیت وظیفه دارد.

دیروز دراین مراسم  یکی از دوستان ما مسئولیت نصب پارچه نوشته های خوشامد گویی را برعهده می گیرد پس از آغاز این مراسم متوجه میشوند که پارچه نوشته دانشگاه آزاد نصب نشده واین مسئله باعث ایجاد تنش دربین دوستان میشود.

در زمان قدیم به چنین کارهایی خیانت در امانت گفته میشد ولی امروزه این نوع کارها از افرادی سر میزند که همواره ریش آنها ازیک دانه جو بلند تر است،شلوارپارچه ای می پوشند وازلباس آستین کوتاه بیزارند.

اما من درباره دانشگاه آزاد به دوستان اعلام میکنم که این دانشگاه به جایگاه واقعی خود خواهد رسید وروسیاهی این کارها برچهره پاسبان ها ودغدغه مندان دروغین شهرمان خواهد ماند.


مهدی الماسی
شنبه 5 شهریور 1390 10:27 ب.ظ
باسلام
تبریك میگم به این وبلاگ زیبا و با رویكردی مقدس كه همانا آبادانی جوشاقان زیباست.
وبلاگ شمارالینك نمودیم .
امیدواریم به وبلاگ "ازجوشقان تاتهران"هم سری بزنید،ومارادرجمع دوستانتان لینك نمایید.
lمعترض
سه شنبه 1 شهریور 1390 12:28 ب.ظ
چرا نظرهای پنهان را نمایش نمی دین حداق اگه خودم فرستادم مطمئن هستم لفظ رکیکی توش نیست
یکشنبه 30 مرداد 1390 01:09 ب.ظ
سلام. ناراحت نشو. خدا کند که دانشگاه آزاد واقعاً اسلامی بماند و به قله های ترّقی صعود کند و مایه ی افتخار نظام اسلامی باشد. مخالفت با این دانشگاه در حال حاضر ، مخالفت با جاسبی و هاشمی است که شما دانشجویان را می دوشند و خرج امیال خود می کنند. شما به خود نگیر و خوب درس بخوان.روی آن آقای ریشو را هم ببوس و حلالیت بطلب!
نکته
دوشنبه 24 مرداد 1390 01:15 ب.ظ
خوبه درایران یه جایی به نام دانشگاه ازاد هست و گرنه سوژه از کجا می اومد و کاسه کوزه ها بر سر چه کسی شکسته می شد . بمیرم در جامعه اسلامی عدالت علوی داره مو به مو اجرا میشه و هیچ مشکلی به حول و قوه الهی نداریم و داریم با سیلی رویمان را سرخ نگه می داریم ما مثل آقایان شفق مرفه بار نیامده ایم پدرانمان چند شغله نیستن بضاعت نداریم که درچند جا خونه داشته باشیم و فقط در ظاهر هم دردی کنیم کاش ما هم مثل شما بی دغدغه بودیم و از روی بیکاری کارهای شما رو می کردیم خوش به حالتون ای خوش نشین های بی درد خوش به حالتان
دزد
دوشنبه 24 مرداد 1390 12:16 ب.ظ
دزد اونیه که ابروی دیگران رو می دزده مطلب که چیزی نیست
یکشنبه 23 مرداد 1390 12:51 ب.ظ
جواب ***
همین شما ها هستین که ادم ها رو به همه چیز بدبین می کنین همین شما ها هستین که خون شهیدان را پایمال می کنین اصلا مگه شما وکیل وصی شهدا هستین چرا خودتونو به اونا می چسبونید از این همه شعار وریا کاری عقم می گیره در عمل باید ارادتو به شهدا نشون بدی نه با ریشو و پشم و حجاب الکی بعد هم با همین ظاهر هزار کثافت کاری می کنین
lllllllllllllll
یکشنبه 23 مرداد 1390 12:45 ب.ظ
جواب 2 برای شفق چیزی که عوض داره گله نداره تمام تاکتیک های جنگ سرد را خودتان در حق دیگران انجام می دین ولی انتظار .......................دارین
شما هم تسویه حساب شخصی خود را به صورت افکار عمومی گسترش می دین ولی من فردی هستم مستقل دارای ایده ای مستقل و وابسته به هیچ جا نیستم بعضی وقت ها این بچه بازی ها و هتک حرمت ها و ......را بر نمی تابم
جواب
یکشنبه 23 مرداد 1390 12:33 ب.ظ
فقط لفظ عوام فریبانه رو خوب بلدی یه کار ببری خود شما بیشتر از همه در این امر مهارت داری عوام فریبی مغلطه در علم فلسفه جز سوفسطاییان هستین
iman
شنبه 22 مرداد 1390 10:00 ب.ظ
من شفق مفق نمی شناسم، خیلی چیزاشونم شاید نفهمم چیه؟ اما این کسی که خودشو sedaghat معرفی کرده هم اونقدر دروغگوئه که یه متنی که مال خود بچه بسیجیاست و انتقاد بچه بسیجیا به بعضی از خودشونه و ربطی به عمال خارجی و منافق نداره رو به نام خودش زده. در حالیکه از یه وبلاگ از بچه های خودمون دزدیه. آره عزیز من، اینا تلنگر ماها به خودمونه، ربطی هم به شماها نداره، اصلاً ماها پاش بیفته با همون قلیانی هاش هم متحد میشیم و ما با باتوممون و اونا با کوزه قلیانشون همچین ضربه ای به فرق سر منافق می کوبیم که راه خونشو گم کنه، چه برسه دزدی از وبلاگ خودی های ما!!اینم آدرس محل اون وبلاگ و این مطلب سرقتیه
http://javanemruz.persianblog.ir/1389/8/
من نمیدونم کی قلیونیه ولی میدونم اینا یه نقطه ضعف بیشتر نتونسته تو یکی دوتا از بچه های ما پیدا کنه و همونو بزرگ کرده. خلاصه بچههای خودمون این نقطه ضعف کوچیکتونم از بین ببرید تا نقطه ضعف های بزرگ و عضیم این منافقا که تموم زندگیشون نقطه ضعفه خودشو بهتر نشون بده.اگه دو تاپیرمرد بسیجی بی بصیرت توی شهرمون نبودن شما زبونتون اینجوری دراز نمی شد. حالاشم هم عقل اونارو میاریم سرجاش، هم زبون شما رو می چینیم تا کوتا بشه. میشه و میتانیم. امتحانش هم مجانیه!
شنبه 22 مرداد 1390 02:15 ب.ظ
جواب سوته دل اگر مردی حرفاتو و تهماتها رو با مدرک محکمه پسند ثابت کن و گرنه خودت از همه ضد انقلابی تری
شفق جوشقان قالی
شنبه 22 مرداد 1390 01:09 ب.ظ
با سلام، احترام و عرض ادب؛
به هیچ روی قصد ورود در این جنگ و بازی خودساخته که بر مبنای یک دروغ پردازی کودکانه شکل گرفته است را نداشته و نداریم. بازی در زمینی که گردانندگان آن جز تهمت و دروغ، منطق دیگری ندارند. آری، زن شهید همت طرفدار موسوی بود، اما او اکنون زن دیگری است نه شهید همت! تحقیق کنید برادران و از حرف های عوامانه و بعضاً عوام فربانه پرهیز نمایید. شبهات دسته چندمی شما چندین بار تا کنون پاسخ گرفته اند. لااقل خود را به شبهات روز و دسته اول مجهز کنید!
از همین منزل اعلام می داریم انتساب هر نظر یا عقیده ای جز با نام "شفق جوشقان قالی" و آدرس بلاگ به شفقیها عملی غیر اخلاقی و دور از منطق رسانه ای است و متاسفانه این امر در بلاگ نوپای "سرشگ" تحقق عملی یافته است. البته ادعا نمی کنیم این امر به عمد صورت پذیرفته اما، اما اشتباهی است که رخ نموده و جای تعجب است که مدیریت وبلاگ تایید نکردن چنین نظرات غیر مستند و تهمت گونه ای را برنتابیده و اخلاقی نمیدانند حال آنکه اصل تهمت و افترا را با تایید نظرات هتاکانه ی برخی که جز تسویه حساب شخصی به چیز دیگری نمی توانند بیندیشند،اخلاقی و منطقی قلمداد کرده اند! این هم از همان معماهای پارادوکسیکال بی پاسخی است که جوابش را ...بگذریم.
ضمن تشکر از همه ی الطاف خفیه و جلیه ی 1 یا 2 دوستی که با اسامی مختلف و مجعول به نحو احسن از این زمین بازی خارج از منطق بهره جسته اند، و ما را در جوانمردانگی کامل مورد شفقت قرار داده اند،اعلام می داریم در شفق پذیرای تمامی نظرات و شبهه افکنی های سیاسی دوستان هستیم که اگر بر گرده ی منطق سوار باشند بی شک پاسخی درخور خواهند یافت.
و آخر دعوانا ان الحمدللله رب العالمین
***
شنبه 22 مرداد 1390 12:06 ب.ظ
میشه این پست را از وبلاگتون بردارید؟چند نفر اومدن دوتا دعا واسه شهدا بخونن ببین چه کارا که نکردید به خدا شهرمونا از برره بدتر کردید ...
آقا یاخانم بی ایمان:شما حق ندارید درجایی که از شهدا حرف زده شده از عوامل ننگ حرف بزنید خانواده شهدا اجازه نمی دهند ما خون نداده ایم که اکنون کودکانی که دست چپ و راست خود را نمی شناسند در مورد خون عزیزانمان قضاوت کنند بروید این حرف های ضد انقلابیتان را در بی بی سی و سایر شبکه های خارجی بزنید مطمئن باشید استقبال می شود به غیر از جنابعالی هیچ کس به فکر ظهور هیچ انقلاب سبزی با ریاست سران فتنه نیست!ما در انتظار ظهور امام عصر«عج»هستیم تا انقلابی را که با خون شهدایمان رنگین کرده ایم به ایشان تحویل دهیم...
اللهم ارزقنا شهادة فی رکاب المهدی
sedaghat
جمعه 21 مرداد 1390 11:57 ب.ظ
شما بسیجی را شناخته اید با ریش بجای ریشه! ما از تبار سلمانیم،شما قلیان تبارید نه سلمان تبار! شما شوکربازید نه شکرگزار! اف بر بسیجی نمایانی که فروخته اند نمازخانه را به قهوه خانه! مسجد را به پایگاه! بسیج را به کارت بسیجی! خاکی بودن را به شلوار چریکی بودن! ذکر را به تسبیح! شاه نجف را به انگشتر در نجف! آرشیو صوت"خامنه ای دات آی آر" را به آرشیو عکس "خامنه ای دات آی آر". ماه را به عکس ماه! بیسیم چی را به بیسیم. پلارک را به پلاک! مجنون را به جزیره مجنون! کجا رفتم من! از شمال تا جنوب!! خلاصه فروخته اند باطن را به ظاهر و دارند باطن را قربانی ظواهر می کنند. غلط برداشت نکنید خواهشا! اتفاقا من خودم عاشق همه آن ظواهر هستم به جز قلیان که توفیق نشده از قلیانیون باشم!!!! اتفاقا من بیش از همه عاشق ریشم البته با ریشه! من میمیرم برای در نجف با شاه نجف! من بهترین عکسم را مدیون عکاس خامنه ای دات آرم ،من مشتاق آرشیو عکس خامنه ای دات آی آرم و صوتهای آن را مینی مایز کرده ام در پنجره قلبم. آنقدر غرق در فرعها گشته ایم که مانده ایم از اصل ها !! ابتدا باتوم را به نفس خودمان بکوبیم تا کمی رام گردد این نفس سرکش!! شوکی وارد کنیم به این قلب بی خورشیدمان!! کمی هم با این بی سیم ها با حضرت آفتاب ارتباطی داشته باشیم ضرر نمی کنیم!!! یک بازرسی شبانه کنیم این دل خرابمان را!!! چه خوب می شود کمی هم به خودمان برسیم!!
سوته دل
پنجشنبه 20 مرداد 1390 05:35 ب.ظ
مرد اونه که تو صحنه باشه وحرف بزنه.نه اینکه بیرون صحنه باشه و ارد بده.بیا تو صحنه.مرد میدون باش.تاکی مثل زنها چادر به سر این خونه به اون خونه حرکت کنی.ما اماده دیدار باشما تو صحنه هستیم.تا هویت اصلیتان را معلوم کنیم.دیگه ضد انقلاب توی شهر ماجایی نداره اگر خودشو اصلاح کرد که هیچ وگرنه یا باید بره بیرون یافاتحه اش را باید بخونه.
iman
پنجشنبه 20 مرداد 1390 03:52 ب.ظ
همه چیزو من گردن می گیرم. ربطی به شفق هم ندارم. حالا شما با اونا تصفیه حساب شخصی دارید نمیخواد منو جزئ ا.نا بخونید. من مستقلم و خودم با منطقم نظر میدم . معلوم هست که کیا بدون منطق تهمت و دریوری مینویسند.
اگراینهاایمانند؛من بی ایمانم!!!
پنجشنبه 20 مرداد 1390 09:19 ق.ظ
قابل توجه آقای ایمان یا همون بر وبچ شفق خودمون!!
اولا اونروزی که رییس جمهور مکتبی و با ایمان وانقلابی شما!!! نمیدونم کجاتشریف داشتن همین افرادی که حالا آقایون اسمشونو گذاشتن سران فتنه تو خط مقدم جبهه ودفاع از انقلاب ونظام در حال جنگیدن بودن و خون دل خوردن !!!!
ثانیااگه سران فتنه -به قول شما- باطل وناحق هستند و با شهدا مخالف
1-چرا خودشون همه از خانواده شهدا و برادر شهید هستند؟؟؟
2-چرا خانواده های همه شهدای بزرگوار و عظیم الشانی مثل خانواده شهیدرجائی، شهید بهشتی؛ شهید مطهری، شهید همت، شهید جهان آرا و... و... و... از آنها حمایت صریح کردن والان هم از طرفداران انقلاب مردمی- اسلامی و سبز ملت ایران هستن؟؟؟
پس ملاحظه میفرمایید که شهدا از آن مایند وشما بیهوده آنها را به خود نچسبانید ویاد وخاطره معصومانه و پاکشان را نجس نفرمایید.!!!
بالاخره روز به ثمر نشستن انقلاب اسلامی ومردمی سبز ملت ایران هم فرا میرسد و ما آنوقت هم شما را زیارت خواهیم کرد....
باسپاس از مدیر محترم وبلاگ سرشگ جوشقان عزیزمان
صداقت
پنجشنبه 20 مرداد 1390 03:12 ق.ظ
با تشکر از وبلاگ خوبتون .عالی بود
ستاره
پنجشنبه 20 مرداد 1390 03:08 ق.ظ
اگه میشه اسامی کسایی که این کارو کردن رو بدین تا از فحش های آبدار فیض ببرند.
***
چهارشنبه 19 مرداد 1390 07:19 ب.ظ
سلام اگه میشه آقا یا خانمhgggمنظور خودشونا از حذف قران بگن!
s,llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
چهارشنبه 19 مرداد 1390 01:12 ب.ظ
خطاب به ایمان و امثال ایمان :
هرکه ننگش بیشتر زبانش درازتر و جانماز اب کشیدنش هم بیشتر
k.l
چهارشنبه 19 مرداد 1390 01:06 ب.ظ
ایمان و اعتقاد از افعال قلوبی و درونی هستن و با شعار و ظاهر نمایی هیچ چیزی را نمی شه اثبات کرد . چه خوبه ادم پیش خدای خودش رو سفید باشه و عذاب وجدان نداشته باشه از قدیم گفتن در دروازه رو می شه بست اما در دهن مردمو نمیشه بست .
اصلاحیه
چهارشنبه 19 مرداد 1390 12:58 ب.ظ
صرف حفظ کردن قران که به اشنباه تایپی شده حذف خواهشا اصلاح فرمایید.
حو
چهارشنبه 19 مرداد 1390 10:57 ق.ظ
جواب ایمان واقعا نمی دونستیم تعریف منافق اینه شما که لا لایی بلدین چرا خوابتون نمی بره
cccccccc
چهارشنبه 19 مرداد 1390 10:06 ق.ظ
مرگ بر بسیجی نمای منافق که با عرض شهدا بازی می کنه و خونشان را پایما ل متاسفم برای شهرم که هرآدم بی سروپایی خود رابسیجی معرفی می کنه و دیگران را هم نسبت به بسیج بدبین ما همواره باید به آثار و عواقب کار هایمان بیندیشیم ...................
hgggg
چهارشنبه 19 مرداد 1390 09:34 ق.ظ
تهمت زدن آسان است ولی اثبات اتهام سخت و اگر شاهدی نداشته باشی برای اثبات حکم همان تهمت می شه 70 ضربه شلاق در ملا عام در ضمن امان از حق الناس به دوستان بسیجی نما و مومن نما شفقی ÷یشنهاد می کنم اوقات خود را صرف حذف کردن قران نمایند نه صرف وبلاگ نویسی و این قدر دنیا رو به آخرت نفروشن
مل مل
چهارشنبه 19 مرداد 1390 09:13 ق.ظ
ایمان همان آقای شفق می باشد
iman
یکشنبه 16 مرداد 1390 03:23 ب.ظ
جواد جان میشه بپرسم این تعریف از منافقو از کجا و کدوم منبع علمی پیدا کردید؟
همینه دیگه، هممون واس خودمون نظریه پردازیم بدون اینکه یک ذره علم
اتفاقاً منافق اونیه که در ظاهر به نفع شهرش کار کنه و در باطن به نفع جیب خودش و به ضرر شهر. منفاق یعنی دورو
پاسخ جواد ابیض : باشه تو خوبی ما آره.....
ململ
شنبه 15 مرداد 1390 01:50 ب.ظ
حکایت آقای شفق مثل شخصیت بلد الملک در سریال قهوه تلخ است در ضمن به زودی هم هندونه فروشی باز می کنه چون زیادی هندونه زیر بغلش می ذارن
g,g,
شنبه 15 مرداد 1390 10:52 ق.ظ
در جوشقان همه منافق هستن غیراز اهالی شفق به زودی هویت واقعی شفق رو اشکار می کنیم ما هم تا اخر هستیم
ایمان
چهارشنبه 12 مرداد 1390 01:42 ب.ظ
مرگ بر منافق مسجد ندیده. جهت اطلاع دوستان بگم که پیامبر شخصاً خودشون مسجد ضرار رو با خاک یکسان کردند. پس نباید از روشن کردن منافقا برای مردم ابایی داشت. مرگ بر منافق
پاسخ جواد ابیض : منافق کسیه که برخلاف صلاح شهرش کاری انجام بده.
حالا خدا عالمه.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
نمایش نظرات 1 تا 30


فهرست وبلاگ

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

آرشیو

نویسندگان

پیوندها

صفحات جانبی

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

جستجو

آخرین پستها

اَبر برچسبها

کد آهنگ های پیشواز ایرانسل استاد مظفر شفیعی کدهای آوای انتظار همراه اول از استاد مظفر شفیعی